Click4Sky letenky

19.02.2018


Click4Sky letenky ČSALevné letenky - 1390 Kč včetně všech poplatků. Do 36 míst Evropy.

Click4Sky je velmi mladá česká nízkonákladová letecká společnost, která vznikla z důvodu zaplnění volných míst na některých nevytížených linkách ČSA. Click4Sky byla založena na podzim roku 2007 a nabízí lety do 36 evropských měst ve 22 zemích a to vše původně za jednotnou cenu 1990 Kč za jednosměrnou letenku. Od března 2008 snížil Click4Sky u 7 vybraných evropských měst cenu za let na 994 Kč jedním směrem. Tyto vybraná evropská města jsou Amsterodam,Milán, Londýn, Dublin, Bratislava a Brusel.

Evropská města do kterých můžete s Click4Sky zavítat: Amsterdam, Atény, Bělehrad, Benátky, Berlín, Boloňa, Bratislava, Brusel, Budapešť, Curych, Dublin, Dusseldorf, Frankfurt, Hamburg, Hannover, Istanbul, Káhira, Kodaň, Kolín nad Rýnem, Košice, Krakov, Ljublaňa, Londýn Heathrow, Londýn Stansted, Madrid, Manchester, Miláno, Mnichov, Oslo, Riga, Řím, Stuttgart, Soluň, Talinn, Vídeň, Vilnius.

Click4Sky se snaží od ostatních nízkonákladových aerolinii odlišit nejen jednotnou cenu, ale rovněž nenavyšováním ceny letenky o další poplatky a stále zůstává na ceně 1990 Kč. Snad tato strategie Click4Sky dlouho vydrží.

Na rozdíl od jiných lowcostových aerolinii nabízí ČSA na palubě svých letadel občerstvení a denní tisk.

Letenky Click4Sky lze zakoupit pouze skrze internet a tedy tato společnost neprovozuje žádné kamenné pobočky či věrnostní programy. Na každém letu Click4Sky je samozřejmě omezený počet míst, kdy rezervační systém umožní zakoupit najednou pouze 9 letenek. Click4Sky.com se zkrátka soustředí na létání, nic více.

Další omezení při nákupu letenek skrze Click4Sky je podmínka, že si musíte u Click4Sky koupit i zpáteční letenku a navíc. V cílovém městě, kam Click4Sky létá musíte strávit nejméně tři dny, nebo o víkendu strávit alespoň noc. Tedy nelze jet pouze na otočku, což může být pro někoho nežádoucí.

Rezervace letenek:
LETENKY za 1390 Kč!

Létáme do 36 destinací - stejná cena - žádné poplatky navíc. Rezervujte si letenku přes internet ještě dnes.

ONLINE REZERVACE LETENEK
Místo odletu:
Místo příletu:
Datum odletu: (DD.MM.RRRR) Rezervace letenek
Datum návratu: (DD.MM.RRRR)Click4Sky letenky levné letenky online

Online Letenky

levné letenky online 
Click4Sky letenky

Online letenky nejlevnější letenky na internetu online. Více ...

Články


Click4Sky

Sky Europe

Smart Wings

Ryan Air

Letecká přeprava

Roth Cargo nabízí službu letecký přeprava zvířat a letecká doprava.

Ubytování v soukromí

Chorvatsko levné apartmány s kontakty přímo na majitele

Apartmány Chorvatsko

levné ubytování v Chorvatsku

Click4Sky letenky